Ефективний бізнес: як заробляти 240 тисяч доларів з одного гектара

За повідомленнями Міністерства аграрної політики середня врожайність кукурудзи в 2016 році становила 6,6 тон. Не важко підрахувати, що з 1 гектара при торішній закупівельній ціні 4500 грн. пересічний аграрій отримував 29 700 грн. Проте, це мізерна цифра порівняно із бізнесом, який дозволяє заробляти близько 240 000 доларів на тій же площі.

Мова йде про вирощування лимонів. Як йдеться в статті на сайті Малий бізнес, з 5 соток в рік можна отримувати 12 000 доларів прибутку. Відповідно з 1 гектара — 240 00 доларів. При цьому лимоні досить добре переносять морози. І якщо правильно організувати теплицю, то взимку їм вистачить температури +3 Со. Для прикладу, помідорам потрібно не нижче +17 Со.

Якщо вирощувати дерева правильно, зі збутом продукції проблем не буде. Лимоні охоче купляють як у роздріб, так і оптом. Великі супермаркети ніколи не відмовляються від якісних лимонів, особливо взимку. У період морозів націнка на лимони може доходити до 300%.

Найбільш урожайні та сорти наведені в таблиці:

Для того, щоб виростити лимони правильно, потрібно спочатку їх правильно висадити. Для цього слід купувати привиті дерева, тому що кістка не буде плодоносити. І якщо все буде добре, вже за 2-3 роки ви отримаєте перший врожай. В цілому ж дерева живуть більше 50 років, тож на пенсію точно вистачить.

Потрібно лише дотримуватись 10 правил:

  1. Лимони люблять світло. Тому приміщення має бути освітлене. Але прямих сонячних променів потрібно уникати.
  2. Для зимівлі слід обирати світле й прохолодне місце.
  3. Слід часто але не дуже сильно поливати дерева. Листа також слід періодично мити під «душем».
  4. Воду слід відстоювати, адже в ній містяться різні шкідливі речовини. Також можна її кип’ятити або очищувати фільтром.
  5. У період росту активно підгодовувати дерева мінеральними добривами.
  6. Вазоні повинні бути просторими, бажано дерев’яними, щоб коріння могло дихати та рости.
  7. Зволожувати повітря. Лимони не люблять сухість. Ставити біля дерев відерця з водою та не розміщувати біля них нагрівальні прилади.
  8. Пересаджувати дерева по мірі росту.
  9. Підтримувати оптимальну температуру +12Со і не вище +23 Со.
  10. Штучно запилювати. Можна це робити пензлем для малювання фарбами, але краще використати джмелів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *