Гербіциди

Гербіциди

Гербіциди. Засоби від бур’янів

Гербіциди — це хімічні препарати, які ефективно борються з бур’янами. Дія гербіцидів може бути як виборчим, так і суцільним.
Ці препарати від бур’янів рекомендується купувати тільки в професійній упаковці. Компаніям, які займаються знищенням бур’янів на великих територіях, ми продаємо гербіциди оптом, за ціною виробника.

Гербіциди суцільної дії. Купити гербіциди від бур’янів

Гербіциди суцільної дії знищують практично будь-яку рослинність, на яку потраплять. Вони широко застосовуються на електростанціях, складських територіях, залізничних коліях, а також всіх інших місцях, де наявність будь-якої рослинності заборонено.

Гербіциди для газону (трави). Гербіциди вибіркової дії

Гербіциди вибіркової дії використовують або на овочевих і зернових культурах, або на газоні. Виборчі гербіциди славляться тим, що можуть знищувати лише ту рослинність, яку потрібно знищити, а то що потрібно залишити — зберігають. Один з яскравих прикладів — газон. Гербіцид на газону знищує всю небажану рослинність (наприклад, кульбаби), при це зберігає сам газон.

Гербіцид для знищення бур’янів на картоплі знищує всі бур’яни, а картопля зберігається. Виборчі гербіциди дуже зручні для знищення бур’янів на великій території.

Гербіциди від бур’янів. Гербіциди для знищення бур’янів

Гербіциди для знищення від бур’янів полегшують процес вирощування будь-яких культур. Вони знищують всю небажану рослинність на заданій території. Засоби захисту рослин від бур’янів можуть знищити будь-які рослини.

Гербіциди за ціною виробника. Засоби захисту від бур’янів

Важливо купувати перевірені гербіциди від світових виробників. Правильна добірка засобів захисту рослин від бур’янів гарантує повне знищення бур’янів або інших рослин відповідно до ваших вимог. При покупці гербіцидів поясніть нашим фахівцям де і яка площа буде оброблятися гербіцидами. І ви купите засоби захисту рослин від бур’янів, які допоможуть вирішити задачу по знищенню бур’янів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *