Німецький автомобільний гігант готується випустити електровантажівки, які поховають класичні дизельні

Найвідоміший німецький автомобільний концерн Daimler анонсував випуск нових електровантажівок, які, за свідченнями експертів, не залишать традиційним дизельним аналогам жодних шансів.

Про це повідомляє APK News із посиланням на Хайтек.

Насправді вантажні автомобілі з електричними двигунами під назвою «eCanter» вже випущені компанією Mitsubishi Fuso, якою володіє Daimler. Проте, це обмежена серія, яку наразі тестують партнери компанії. Та вже за кілька років вантажівки мають піти в серійне виробництво.

Ці автомобілі здатні долати на одному заряді 100 км, а запас міцності складає 10 років. Також витрати на обслуговування й заправку значно менші, ніж для дизельних аналогів. Втім, зарядка займає 90 хвилин. Тому розробники працюють над вдосконаленням технології та обіцяють, що до 2021 року скоротять час «заправки» електровантажівок до 5 хвилин.

У цьому випадку класичні вантажівки втратять будь-яку перевагу. Тим паче, що німці вже встигли представити прототип повноцінної великогабаритної фури, яка зможе перевозити 11 тонні вантажі. особливо в нагоді це може стати українським аграріям та агрохолдингам, які активно використовують вантажні автомобілі та прагнуть зекономити на їх обслуговуванні.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *