Початок кінця: українські солдати та офіцери висунули жорсткий ультиматум Порошенку (ВІДЕО)

Схоже, що Пeтро Порошeнко ризикує втратити прибутки з усього свого бізнесу. Принаймні учасники Руху «Визвoлення», які називають себе солдaтами й офiцерами добровольчих батaльйонів, Нацгвардії та ЗСУ, пообіцяли заблокувати роботу всіх його компaній, вказаних у декларації.

Про це повідомляє APK News із посиланням сторінку Руху у Фейсбук.

Свої дії вони пояснюють тим, що Порoшенко блокує прийняття законів про антикoрупційний суд та імпiчмент, а також збагачується на своїй посаді. Саме тому активісти висунули верховному головнокомандувачу жорсткий ультиматум: або він вибирає країну, або бiзнес. До тих пір роботу його підприємств будуть блокувати.

Дорогі українці!Ми солдати та офіцери добровольчих батальйонів, Національної гвардії та Збройних сил України. Ми повернулися з фронту і бачимо навколо свавілля, розкрадання та обман. Коли ми йшли захищати державу, її керівництво обіцяло притягнути до відповідальності крадіїв та вбивць з команди попереднього Президента. Замість цього ми бачимо, що обраний під час відбиття нами атак Путіна Президент об’єднався з крадіями та вбивцями, і збагачується разом з ними. Ми запропонували Петру Порошенку внести до Парламенту законопроект про утворення Антикорупційного суду, який почне відправляти за грати таких як Насіров, Охендовський чи Розенблат; та законопроект про процедуру імпічменту самому Президенту, який має працювати виключно в рамках закону. Але Порошенко блокує ці важливі для країни рішення. Тому ми просимо Вас допомогти нам змусити обраного керівника держави та Верховного Головнокомандувача діяти в інтересах всього суспільства, а не лише себе особисто. Ним насамперед керує бажання збагачуватися. Тому ми пропонуємо не купувати товари в його магазинах, не користуватися послугами його страхових компаній, банків – не давати ані гривни жодній з його 104-х компаній, які він вказав у своїй декларації. Ми як ніхто розуміємо, наскільки важливо зберегти та укріпити державу, яка відстоює свою Незалежність. Тому ми проти кровопролиття, нападів на людей, магазини чи заводи.Але Президенту треба вибрати – займатися, або державою, або бізнесом. Як тільки збагачення на владі буде припинено, ми з Вами матимемо набагато сильнішу оборону, набагато вищі зарплати та пенсії і закони почнуть працювати для всіх.Допоможіть нам цивілізовано, але твердо цього досягти! Рух за визволення України від олігархів та зрадників

Опубліковано Рух "Визволення" 28 жовтня 2017 р.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *