Рейтинг заробітних плат в Україні: 29 жовтня

Щотижня портал Work.ua оновлює статистичні дані по середньому рівню заробітних плат в Україні. Цього разу для розрахунку було використано 91 265 вакансій та 2 057 833 резюме.

Станом на сьогодні найнижча зарплатня виявилась у працівників сфери охорони та безпеки — 6406 грн. Найбільше зараз заробляють топ-менеджери — 16 009 грн.

3 комментария

  1. Не потрібно змішувати медицину і фармацевтику. У фармацевтів заробітна плата набагато
    більше , ніж у лікарів

  2. Про дійсну середню зарплату чітко говорити на сьогодні не можливо. Вона може вискочити вверх за рахунок заплат керівництва любого рангу, оскільки скриті кількість керівницького складу, їх зарплата і перміальнї. Наприклад молода заступник якогось міністра сказала, що їй не проблема прожити без однієї місячної зарплати. А у неї 100 тіс./міс. Якщо це так, прийняв для неї, наприклад, середню 10 тис./міс, залишиться 90 тис., поділити приблизно на 30 працючих, то запрлата середня скочить на 3000 на місяць. Варто було б показати, скільки керівників різних рангів і які їх середні, а потім всю по Україні рахувати. Про це народ домислює але не знає чітко. Це можна порахувати в середньому за день, скільки їздить машин достатньо багатих. В сусідній Польші і ЄС взагалі такого нема.

  3. обалдеть,как мы хорошо живем.И откуда только зарплаты в бюджетных сферах такие? почему то выше 4 тыс никто не платит…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *