Шкідники багаторічних бобових кормових трав - опис, методи боротьби

Шкідники багаторічних бобових кормових трав — опис, методи боротьби

Бобові трави зазвичай піддаються нападу з боку великої кількості шкідників, серед яких можна виділити наступні категорії саранових, дротяників, гусениць, багатоядних совок, мишоподібних гризунів. Що стосується тих видів шкідників, які пошкоджують якусь певну культуру, то до їх числа можна віднести довгоносиків, клопів, тлю, толстоножек. Ті паразити, які завдають шкоди конюшині, мають велику кількість відмінностей від шкідників люцерни і еспарцету. З огляду на кожен окремий вид шкідників, для кожної окремої культури використовуються найрізноманітніші способи її захисту. Що стосується посівів, які призначені в корм тваринам, то тут не так багато шкоди, завданої комахами. У цьому випадку важливу роль відіграють аграрні заходи. А ось що стосується насіннєвого призначення, то тут вже шкоди від паразитів набагато більше. Вживати необхідних заходів, такі як обробка, слід в період або до початку, або після закінчення періоду цвітіння.

Клоп люцернові — опис комахи-шкідника, методи боротьби

Клоп — це комаха-шкідник. Дізнайтеся як виглядає клоп, чим він небезпечний, як він розмножується і інше. Детальний опис клопа люцернового, як комахи-шкідника. Підібрані препарати для знищення клопа.
Як виглядає клоп люцерновий?
Люцерновий клоп — вид комахи, від якого страждає люцерна і еспарцет. Сам клоп досить маленький, 7-9мм. Переважні кольори забарвлення, бурий, жовто-синій. У рік цей шкідник дає від одного і до трьох поколінь потомства. За одну кладку самка може відкласти до 30 яєць. Поява личинок люцернового клопа доводиться на весну.

Як шкодить клоп люцерновий?

Найбільше шкоди рослинам завдають або личинки, або імаго. Вони висмоктують сік з рослин, з нирок або ж пагонів, листя, квіток.
Методи боротьби з клопом. Як знищити клопа?
Відділення насіння від торішніх. Скошувати люцерну стоїть на висоті в 5 см, для того щоб загинули відкладені яйця. При бутонізації, рекомендується обробка препаратами кінмікс, фас- корд, децис екстра, Карате Зеон, Бі-58 Новий.

Довгоносик насіньяїд конюшини — опис комахи-шкідника, методи боротьби

Довгоносик насіньяїд — це комаха-шкідник. Дізнайтеся як виглядає довгоносик насіньяїд , чим він небезпечний, як він розмножується і інше. Детальний опис довгоносика насіньяїда, як комахи-шкідника. Підібрані препарати для знищення довгоносика насіньяїд.

Як виглядає довгоносик насіньяїд ?

Одним з найбільш небезпечних паразитів для конюшини можна назвати конюшинового довгоносика. Його поширення відзначається всюди, але особливо у великій кількості він знаходиться на території Центрального округу. Найсильніші ушкодження завдає червоній конюшині. Довжина комахи становить до 3 мм, чорного кольору. Його тіло грушоподібної форми. Даний шкідник залишає в рік одне потомство. Місцем зимівлі вибирають верхній шар грунту або ж пасовища.

Як шкодить довгоносик насіньяїд ?

З приходом весни, цей жук починає гризти листя і поширюватися по всій території, призначеної для засіву конюшиною. Яйця самки відкладають в бутони або ж квітки. Здебільшого личинка може зіпсувати більш ніж 11 зав’язі. При процесі скошування багато лялечки зберігаються, при цьому до зими харчуючись листям.

Методи боротьби з довгоносиком насіньяїд . Як знищити довгоносика насіньяїда?

Слід максимально віддаляти новий засів від старих. Пресувати скошене сіно для того щоб максимально позбавитися від насіньяїда. Обробляти поля при процесі бутонізації рекомендується препаратами диазинон, фуфанон.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *