Справжній економічний прорив: як збільшити врожай в 350 разів (ФОТО)

Сьогодні агротехнології розвиваються дуже швидко. Розробники з усього світу постійно створюють нові та вдосконалюють існуючі винаходи, які покращують процеси виробництва сільгосппродукції. Серед них вже є дрони, які здатні зрощувати поля, інтерактивні додатки для визначення стану рослин, безпілотні трактори та комбайни. Проте, є проекти, які підносять на новий рівень ядро фермерства — землі для вирощування рослин. Зокрема, це такі проекти як Plenty.

Про унікальну ферму із Сан-Франциско повідомляє APK News із посиланням на Хайтек.

Plenty — це по суті те саме поле, але розміщене вертикально. Рослини ростуть у спеціальних піддонах, які вибудувані поверхами та досягають висоти 6 метрів. Це дозволяє на меншій площі розмістити значно більше рослин. Крім того, ферми є закритими, тому рослини майже недосяжні для шкідників. А якщо навіть якісь комахи з’являться, розробники пропонують випустити в приміщення «божих корівок», які самі їх знищать — і жодної хімії не треба.

Також закритість ферм дозволяє набагато краще контролювати зрошення й використовувати лише 1% води. Як результат на тій самій площі можна виростити в 350 разів більше зелені, ніж на звичайному полі. Це ще й коштуватиме менше, а продукція буде кориснішою. Щоправда розробники поки не вирощують такі ключові сільськогосподарські культури як кукурудза чи соняшник. Але в найближчому майбутньому й це цілком може бути.

Наразі ж такі ферми планують встановлювати біля великих мегаполісів, щоб знизити витрати на транспортування рослин й забезпечувати жителів свіжою продукцією.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *