Сутички, побиті нардепи та відставка Порошенка: хронологія протистоянь під Радою (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні вся країна спостерігала чи не за найбільшим протестом з часів Революції Гідності. Під ВР зібрались тисячі активістів, які вийшли за так звану «вeлику полiтичну рефoрму» й вимагали ствоpити антикoрупційні суди, скасувaти депутатську недотoрканість і ухвaлити новий вибoрчий закон.

За різними даними загалом під стіни парламенту стягнулось близько 6 тисяч протестувальників. У відповідь на це влада стягнула до місця проведення мітингу загони поліції та нацгвардії.

Спочатку акція проходила мирно, але близько 4 годин вечора до ВР прибули чоловіки з нашивками батальйонів «Дoнбас», «Азoв» та iнших. Почалися сутички.

Михеїл Саакашвілі, який також взяв участь в акції протесту, порадив Порошенку піти у відставку, якщо не буде прийнято жодного рішення на благо народу, а пізніше заявив: «Ми прийшли винeсти козлa корупцsї, козла свавiлля, безкарнoсті, та взагалі винeсти козлa конкрeтного!».

До Ради прийшов Саакашвілі

Опубліковано "Українська правда" 17 жовтня 2017 р.

Опубліковано Вадимом Міським 17 жовтня 2017 р.

Також бійкою з Валерієм Гелетеєм відзначився нардеп Володимир Парасюк.

ДЕПУТАТ ПАРАСЮК ПОБИВСЯ ІЗ ГЕЛЕТЕЄМДепутати налаштовані сьогодні по-бойовому. По дорозі на погоджувальну раду нардеп Парасюк побачив Гелетея… І тут почалося…. Подробиці на відео#парасюк #гелетей #бійка #нога_Парасюка #парасюк_гелетейFull HD версія — на ютуб-каналі за посиланням: https://youtu.be/ZC_S17ylFDA

Опубліковано Євгеном Цяпенком 17 жовтня 2017 р.

А нардепу Олегу Барні, який просто вийшов із Ради,  дісталось на горіхи від розлюченого натовпу.

Не оминули увагою й його колегу Олексія Гончаренка, закидавши його яйцями під крики «Мудак!».

Фото й відео з сайту Українська правда.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *