Уряд пропонує надати посібникам рейдерів ще більше інструментів для захоплення земель

Земельне рейдерство в Україні продовжується. Уряд вже довгий час нібито намагається знайти спосіб зупинити захоплення бізнесу українських аграріїв. От тільки пропозиції урядовців виглядають щонайменше сумнівними.

Про це повідомляє APK News із посиланням на Судово-юридичну газету.

Зокрема, на пропозицію нотаріусів про повний юридичний супровід процесу оформлення прав власності, представники міністерства юстиції відповіли схвально. Але запропонували власний варіант: зобов’язати державних реєстраторів перевіряти легітимність заявників. Все б начебто добре, але для цього чиновники хочуть надати реєстраторам ще більше свободи. Зокрема, відкрити їм доступ до держреєстрів — починаючи з довіреностей та закінчуючи актами шлюбу.

Якщо згадати, що в одній з найпопулярніших схем рейдерства саме держреєстратори змінюють дані про власників бізнесу та є основними посібниками рейдерів, такі пропозицію Уряду взагалі здаються повним абсурдом. А підвищення відповідальності за розголошення ними інформації виглядає непереконливо, враховуючи той факт, що навіть за підробку офіційних документів мало кого реально саджають за грати.

1 комментарий

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *