Вечір ультиматумів: імпічмент президенту за 5 днів та прибирання «хламу» мітингувальників (ВІДЕО)

Сьогодні мітинг під Радою, який почався ще 17 жовтня, продовжився. Весь день пройшов відносно спокійно, суттєвих сутичок не було, хоча стріляниною встиг відзначитися лідер ОУН. Проте надвечір представники Руху «Визволення» з позивними «Кaтaна», «Хoртиця», «Мeч» і «Мачeте» висунули жорсткий ультиматум прeзиденту й парламенту.

Про це повідомляє APK News із посиланням на УП.

Зокрема, мітингувальники висунули 2 конкретні вимоги: щоб протягом п’яти днів до Ради внесли законопроекти про імпічмент і Антикорупційний суд. Також були 3 доволі абстрактні вимоги, без будь-якої конкретики: позбавити олігархів влади, притягнути до відповідальності злочинців і зрадників та встановити однакові правила для всіх.

Цю позицію на своїй сторінці у Фейсбук також ретранслював один із засновників «Визволення» нардеп Єгор Соболєв.

Учасники війни за незалежність озвучили свої вимоги до влади

Ми, ветерани Війни за Незалежність, організували наметове містечко на Грушевського. Ми вийшли підтримати людей, які вимагали ухвалення законів про створення Антикорупційного суду, виборів за відкритими списками та обмеження депутатської недоторканості.В медіа олігархи на чолі з Петром Порошенком намагаються нас дискредитувати та позиціонувати, як провокаторів, агентів кремля та асоціальних елементів. Ми наголошуємо, що наша задача – домогтися, щоб Українська держава стала заможною та процвітаючою й ми стоятимемо до кінця. Приєднуйтесь!

Опубліковано Рух "Визволення" 21 жовтня 2017 р.

У свою чергу член президентської фракції, перший заступник голови парламенту Ірина Геращенко висунула зустрічний ультиматум Соболєву, а саме:

  1. Заплатити за зламані в Раді мiкрофони.
  2. Зняти з себе прaпор і перeстати використoвувати його як плaщ глaдіатора.
  3. Прибрати Маріїнський парк.
  4. Прибрати хлам з вулиць і розблокувати рух.
  5. Взяти на себе відповідальність за редути на Донбасі, які нанесли збитки в 1% ВВП.

Свій ультиматум Геращенко також опублікувала у Фейсбук і дала на виконання 5 днів.

Ми будемо слідкувати за розвитком подій і повідомимо читачів про результати протистояння політиків.

3 комментария

  1. Спочатку треба винести хлам з Верховної Ради- починаючи з кононенків,грановських.ляшків,лозових,луценків.. (список довгий і в ньому ця пані також займає не останнє місце)

  2. юльку оттуда тоже уберите вместе с этим клоуном михо он вообще никто-человек без паспорта ,остап бендер который мелет языком

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *