Вигідний бізнес: звичайні каштани можуть принести українцям тисячі гривень на день

Збираючи плоди каштанів, можна пристойно заробити. Адже їх залюбки приймають фармацевтичні компанії.

Про це повідомляє APK News із посиланням на Експрес-онлайн.

«Тому щодня ми з дружиною вирушаємо у місцевий парк збирати каштани, – розповідає Експрес-онлайн Микола Зайчук, пенсіонер. –Повні відра зсипаємо у мішки, а коли втомимося, телефонуємо заготівельнику, який приїжджає і забирає зібране. Нині платять по чотири гривні за кілограм, тож ми із дружиною за день заробляємо в середньому 500 гривень. Ці гроші відкладаємо на весілля онуки».

Юлія Осокова збирати каштани виходить разом з трьома своїми дітьми і двома племінниками. «Ми переселенці зі Сходу, – розповідає жінка. – Чоловік нас залишив, тому в матеріальному плані дуже важко. За день назбируємо в середньому на півтори-дві тисячі гривень. Звісно, важко, бо за день в самої спина і руки болять неймовірно, і діти, хоча найменшому вісім років, а найстаршій 15 дуже втомлюються. Однак каштани збиратиму доти, поки вони будуть, бо де ж ще стільки заробиш?».

Заохочує збирати каштани і  Анатолій Мальничук, заготівельник. «Справа ця дуже вигідна, адже не потрібно сіяти і садити, – стверджує він. – Потрібно лише не лінуватися і активно працювати кожного дня. Тоді можна пристойно заробити. Каштани я здаю фармацевтичним компаніям, які готують із них медичні засоби. Тому приймаю лише ті плоди, які зібрані чимдалі від траси, бажано в парках, лісі».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *