Всім вийти з тіні: нардепи придумали, як змусити недобросовісних фермерів платити податки

Схоже, що незабаром Україна нарешті зможе вивести із тіні землі, які не оформлюються належним чином і обробляються недобросовісними фермерами, без сплати будь-яких коштів в бюджет. Принаймні такого результату очікують члени Аграрного комітету ВРУ, після прийняття їх законопроекту.

Про це повідомляє APK News із посиланням на UBR.

Зокрема, планується внести плату за землі, які не обробляються. Таким чином чиновники сподіваються змусити людей передавати свої земельні ділянки в обробіток офіційно. Інакше кожному власнику паю доведеться сплачувати до 1000 грн. за гектар, якщо вони не покажуть, що земля обробляється. Така схема дасть Україні змогу отримати додаткові 6 мiльярдів гривeнь.

1 комментарий

  1. Це не зовсім вірно. Ми вже платимо біля 1000 грн. Але сьогодні аграрому комітету ВРУ слід подбати про розробку законопроектів.що покращують ефективність використання земельних ділянок. Адже багато землі взагалі не використовується роками.Іх власники приватизувавші чекають на ціну .щоб вигодніше продати.Сьогодні більшість землеорендарів сіють бесконтрольно соняншник через рік ,кукурудзу по 4-5 років підряд.Сівозмінами нехтують. А відносно власників паїв.що самостійно обробляють слід відмітити .що держава ні копійки не виділила на придбання техніки.добрив.насіння. Кожен самотужки обробляє і зерно використовує на годівлю корів.свиней.птиці.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *