Як за кілька років збільшити свій прибуток більш ніж на 2000 відсотків

Напевно більшість із нас задумувалась над тим, як збільшити свої прибутки, не докладаючи ніяких зусиль. В ідеалі було б добре знайти такий спосіб, завдяки якому можна було за короткий період часу заробити собі статок на все життя. Нижче ми опишемо спосіб який би дозволив вам за кілька років збільшити суму вкладених коштів більш ніж на 2200%.

Мова йде про найвідомішу в світі криптовалюту під назвою «біткоін». Це електронні гроші, точніше протокол електронних грошей, які в 2009 році представив світу Сатоші Накамото (досі невідомо чи це одна людина, чи ціла група розробників). Ідея такої валюти полягала в тому, що всі біткоіни будуть надзахищеними платіжними елементами, які неможливо підробити, як звичайні гроші. Для цього розробники вигадали складну систему криптографічного асиметричного шифрування, яка не дозволяє зловмисникам зламати код «монет».

Мережа криптовалюти була активована в 2009 році, але на біржах біткоіни з’явились у липні 2010 року за курсом лише $0.049 центів за одиницю. Сьогодні ж пересічний українець за 1 біткоін може придбати собі непоганий автомобіль.

Ми не стали розглядати всю історію розвитку цих електронних грошей, а взяли лише 2 останніх роки, щоб показати нашим читачам, на скільки вони могли б збагатіти, якби восени 2015 року вклали всього $1000. На сайті XE є зручний графік, за яким можна прослідкувати курс біткоіна за останні 10 років. Так от найнижча ціна 1 біткоіна за останні 2 роки склала $254,37, а найвища – $5675,41. Неважко підрахувати: якщо б ви тоді вклали $1000, то сьогодні отримали б уже $22 311.

До речі українські аграрії, здається, також починають розуміти цінність криптовалют. Наприклад, в Херсонській області приватний підприємець виставив на продаж трактор за 23 біткоіни. Цікаво, що оголошення було створено 12 жовтня, коли курс складав приблизно $4900 за біткоін. Станом на 17:45 14 жовтня його курс вже складав $5702. Тобто, фактично за 2 дні ціна трактору зросла на $18 446. Тож не дивно, що криптовалюти стають дедалі популярнішими, тим паче різні країни світу офіційно починають визнавати їх платіжними одиницями.

Цікавий факт. Перший обмін біткоінів стався у травні 2010 року. Тоді американець виміняв 10 000 біткоїнів на дві піци. Зараз чоловік міг би отримати за них більше 57 мільйонів доларів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *