Зарплати вчетверо вищі, а продукти вдвічі дешевші: скільки коштують овочі в Польщі

Петрушка за 18 грн., а помідори за 15. Такі ціни зараз у сусідній Пoльщі, тоді як в Україні ці продукти коштують відповідно 40 і 30 грн., передає APK News із посиланням на AgroPolit.

А от морква й картопля коштує однаково, як в Україні, так і в Пoльщі. От тільки не слід забувати, що середньостатистичний поляк заробляє вчетверо більше, ніж українець.

5 комментариев

  1. На перших виборах, після зникнення соціалістичного концтабору, поляки голосували за антикомуніста Лєха Валєнсу, а українці за комуняку Кравчука ! От і маємо те, що маємо !

  2. Где вы видели картошку по 3,5 , а морковь по 4 .Самая дешевая картошка 5,5 и д о8 грн. а морковь 6 -10 грн.

  3. НАСЛІДКИ ГОСПОДАРЮВАННЯ. Те що показує польска влада у наслідках свого господарювання надає можливість констатувати, що згадана влада у четверо менш корумпована та у двіччі ефективніша ніж влада в Україні.

  4. Поки в Україні будуть керувати жидяри — діла не буде !!! Чому Польща розвивається, а Україна знищується жидами на протязі 26 років !? Тому що у 60-ті роки керівник Польщі Гомулка вигнав всю жидву з країни… Ось вони й розвиваються !!! А в Україні 0,2% населення складають жиди але вони вкрали 90% багатства країни ! Народ вигнав банду янеків, а банда жидів скористалися цим і , дорвавшись до корита , почали грабувати народ України в десятки раз більше янеків… Всі транші МВФ розкрадаються за 2 -3 місяці, корупцію очолює сам Порошенко, вся ота жидівська банда, що називається Кабмін тільки те й робить, що придумує, як би ще три шкури з людей зідрати, яку б ще «реформу» придумати, щоб українців побільше винищити !!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *