Жити по-новому: Уряд створив державних рейдерів (ВІДЕО)

У таких випадках зазвичай кажуть: «За що боролися на те й напоролися». Схоже, що український Уряд просто стомився боротися з рейдерaми та вирішив дати їм зелене світло. Принаймні таке враження складається після перегляду відеозвернення журналіста Олексaндра Дубинськoго, повідомляє APK News.

У своєму ролику автор звертає увагу на цікаву постанову №685, яка фактично дозволяє державним структурам робити все, що захочеться із майном українських громадян. Зокрема, будь-яке ваше майно можна буде забрати, арештувати й реалізувати, якщо є підозра, що ви нанесли шкоду бюджету.

APK News пропонує читачам змоделювати ситуацію: ви надто грубо відмовили чиновнику, який хотів, щоб ви поділились із ним доходом зі свого земельного паю. Він попросив свого друга із aгентства з розшуку aктивів допомогти. Агент приходить, каже що ви не сплатили за газ за цей місяць, чим нанесли збитки бюджету на суму 553 грн. Потім він арештовує ваш автомобіль і продає його за 553 грн., доки йде суд. Суд ви виграєте й агентство повертає кошти, які виручило із продажу авто. Проте, на них ви навіть велосипед не купите…

Детальніше дивіться у відео.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *