Золота жила: як заробляти десятки мільйонів зі стандартного земельного паю

Сьогодні кожен українець знає, що земля – це невичерпне джерело доходу, якщо правильно на ній господарювати. Але мало хто здогадується, що окрім стандартних культур, як-от кукурудза чи соняшник, в Україні можна вирощувати й такі, що принесуть в сотні разів більший прибуток.

 

Мова йде про квіти під назвою клематиси. Вирощувати їх можна майже цілий рік, а дохід неспівставний із тією ж кукурудзою. Щоб легше було зрозуміти різницю, приведемо деякі основні цифри.

Зокрема, в 2016 році урожайність кукурудзи склала 6,5 тонн з гектара, а найвища ціна – 4600 грн. за тонну. Неважко підрахувати, що зі стандартного земельного паю, який становить в середньому 6 гектарів, пересічний українець заробить за таких умов 179 400 грн.

А тепер порахуємо, скільки можна заробити на цій же площі, вирощуючи клематиси. За інформацією сайту Яблучко на 1 сотці землі можна виростити 20 000 саджанців. Відповідно на 1 га – 2 000 000. Наразі в Україні ціна на саджанці цих квітів становить в середньому 75 грн. за 1 шт. Тобто, прибуток складе 150 000 000 грн., або більш ніж у 800 разів більше, ніж з кукурудзи!

За таких умов навіть звичайна дачна ділянка може принести вам неймовірні 15 000 000 грн. Потрібно лише знайти канали реалізації.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *