Зухвале рейдерство й бездіяльність влади: чому злочинці безкарно привласнюють чужий бізнес (ВІДЕО)

Кожного року злочинці захоплюють нові підприємства в Україні та зазвичай не несуть жодної відповідальності, адже діють за перевіреними схемами, маючи на руках офіційні ухвали судів, за якими переписують на себе право власності на чужий бізнес. Як саме вони це роблять, у своєму розслідуванні продемонстрували журналісти проекту СтопКор.

Зокрема, на прикладі одного агрoпідпpиємства з Житoмирщини розслідувачі показали, як всього за 1 день будь хто з нас може втратити весь свій бізнес, майно та навіть житло. А головне, що зловмисники та їх помічники серед держреєстраторів не будуть покарані.

Чому? Дивіться в сюжеті.

 

7 комментариев

  1. Тому що,і ті злочинці,і влада злочинна,тому ніяк не реагувати, за що боролися на то і напоролися

  2. Стаття не коректна: підприємства захоплюють не злочинці, а «нова» влада! Вони й дерлись до влади щоб ділити власність! Це не може не бачити лише даун.

  3. Как власть ( АП, ВР, КМ, Министры, чиновники) присвоила чужие достижения и чужой бизнес так эта ситуация и сохраняется! Все еще продолжается «первичное накопление капитала» (по Марксу — воруют все!) НАБУ пока еще дитя и всех приструнить не может! Но лет через 15 — 20 все наладится!

  4. Ось тому і треба в Україні дозволити вільний продаж вогнепальної зброї. Не приїхали би красти врожай. Тому що селянин за врожай буде битися на смерть.

  5. Чим більше часу минає після Майдану, тим більше чому виникає. Це і чому «чому злочинці безкарно привласнюють чужий бізнес», чому коррупція, рекет, контробанда і рейдери заполоняють життєвий простір і ще багато чому. Мабуть, саме тому влада нестримно багатіє, а населення країни все більше занурюється у жебрацтво. Однозначно, влада не народна, а олігархічна. Ось і Ахмєтов повернувся до ФОРБС-500, і президент з усім своїм оточенням прискорилися до ФОРБС-компанії. Мабуть, настав час українцям чітко усвідомити ЧОМУ?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *